26  квітня  2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03 березня  річниця з дня загибелі у зоні проведення антитерористичної операції воїна - захисника Петра Кізіма

 

Нагадаємо, що  Петро Кізім народився в селі Олександрівка Маловиськівського району Кіровоградської області в багатодітній українській сім’ї, в якій нараховувалось 6 дітей. Батьки померли і він переїхав на постійне місце проживання у сім’ю тітки в смт Цибулів.

      Після закінчення школи юнак працював на Цибулівському цукровому заводі слюсарем, а у 2011 році був призваний на строкову військову службу до лав Збройних сил України. Військову службу проходив у Білій Церкві. Одружений. Має сина Андрія.

        Коли постала потреба захищати свою країну, у Петра не виникло й найменшого сумніву, аби стати на захист суверенітету, незалежності та цілісності України.

       14 березня 2014 року він був мобілізований у 72-гу окрему механізовану бригаду. Майже впродовж року воїн брав участь в антитерористичній операції в районі м.Щастя. Під час виконання чергового бойового завдання 03 березня автомобіль, в якому з бойовими побратимами перебував Петро підірвався на фугасній міні. Від осколкових поранень воїн загинув на місці.

Під час трудової діяльності та проходження військової служби, бойових операцій в зоні АТО Петро зарекомендував себе дисциплінованим, порядним, доброзичливим, безкорисливим, він завжди міг підтримати товаришів у скрутну хвилину добрим словом, за потреби був готовий будь-кому прийти на допомогу. 

Герої не вмирають, вони завжди житимуть серед нас. Світла пам’ять про земляка Петра Кізіма залишиться в наших серцях і буде вічною! Слава Україні! Героям слава!

Указом Президента України №282/2015від 03.05.2015 Петро Кізім нагороджений Орденом «За мужність» III ступеня, посмертно.

03 березня в смт.Цибулів у заходах із вшанування пам’яті  воїна -захисника взяли участь голова райдержадміністрації Олег Недогода, голова районної ради Микола Орендарчук, селищний голова Юрій Калашник, голова с.Івахни Лідія Середюк, рідні,  громадськість селища, друзі. 

              Хвилиною мовчання вони вшанували пам’ять загиблого, поклали квіти до могили героя.

Матеріали  взято  з  сайту  Монастирищенської  РДА

 

24.02.2016р.

26 лютого на центральному майдані відбудеться святкування проводів зими! Запрошуємо гостей і жителів нашого нашого району взяти участь у святі!!!

 

 20.02.2015р.                                                                                                                                                          Мітинг-реквієм «Герої не вмирають!»        відбувся в с.Халаїдове

 
     Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам'ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти, адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.
     Відповідно до Указу Президента України »Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні» на Монастирищині пошановували Героїв Небесної Сотні.
     На мітинг-реквієм «Герої не вмирають!», який відбувся в с.Халаїдове біля Пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні, прийшли керівники району , жителі села, представники громадськості із Монастирища, навколишніх сіл, волонтери, молодь.
     Звертаючись до присутніх голова райдержадміністрації Олег Недогода сказав, що ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив земне життя 2013-2014 у роках. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі. Ми вшановуємо пам'ять героїв різних історичних подій: Голодомор 32-33років, Битва під Крутами, Бабин Яр. Тепер ми стали сучасниками ще однієї масової трагедії нашої країни.Кожен із цієї Небесної сотні, як і ми з вами, мали свою сім'ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну. Годі було закривати очі, відвертатися коли старі помирали у злиднях,маленька дитина хотіла жити,але не було ліків щоб їй допомогти, в судах розпинали невинних, кидали за грати,давали і брали хабарі .А інші жирували. І повстав народ...
     Вони не були героями. Вони були звичайними людьми. І в останню мить віддали нам найдорожче, що мали, - своє життя. За нас віддали. Аби ми жили...Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу волю та, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.
     Ми повинні докласти усіх зусиль, щоби добитися справедливого суду для тих, хто винен у смертях, каліцтвах та інших злочинах проти нашого народу. Але гуртуватися маємо не довкола ненависті, а довколалюбові,довкола вищої мети. Такою має стати побудова засадничо нової держави, тієї, котру бачили в своїх мріях загиблі герої , за котру вони віддали життя . Ми мусимо зробити все, щоби таке більше ніколи не могло повторитися і ніхто не вмирав... Щоб герої не відправлялися на небеса передчасно, а трудилися і жили на радість рідним та близьким, мирно й щасливо.
Ці люди - справжні герої. Вони як загинули герої. 
     Але герої не вмирають! Вони завше будуть в наших серцях.
     На мітингу виступили заступник голови районної ради Тарас Пачесюк, сільський голова Іван Омельченко, жителька села Зінаїда Волуйко.
     Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували невмирущу пам'ять про загиблих героїв Небесного Війська, Героїв Майдану, поклали квіти до Пам'ятного знаку,запалили свічки.
     Панахиду за полеглими відслужив настоятель церкви Різдва Богородиці о. Миколай.
                                              
 
 

Посилання monrda.gov.ua